Termal & Spa

Anasayfa/RESTORAN BAR

Crystal Restoran

Boyalık Beach Hotel & SPA Thermal Resort lobisinde bulunan Crystal Restaurant'da sunulan Türk ve Dünya mutfağından lezzetlere, İzmir Çeşme’’nin nefesleri kesen manzarası da eşlik etmekte. Haftanın yedi günü kahvaltı ve akşam yemekleri servislerinin mevcut olduğu restoran, açık büfe seçeneklerinin bulunduğu, güler yüzlü ekibi ile zor beğenenlerin bile favorisi.

Saatler : 07:00 – 10:00 (Kahvaltı), 19:00 – 21:30 (Akşam)

Blue Opal Lobby Bar

Blue Opal Lobby Bar ; bir fincan çay veya kahve ile soluklanmak istediğinizde ya da zengin listemizden seçeceğiniz bir kadeh yerli veya ithal içki ile rahatlamayı tercih ettiğinizde gelebileceğiniz en mükemmel yer. Boyalık Beach Hotel & SPA Thermal Resort‘ün geniş ve ferah lobisinde yer alan Blue Opal Lobby Bar, akşam yemeği öncesinde bir aperatifin , yemek sonrasında bir dijestifin ya da arkadaşlarla bir araya gelmenin keyfini sürmek isteyenleri bekliyor.

Red Opal Bar

Gün boyunca serinletici içeceklerin ve gurme atıştırmalıkların servis edildiği Red Opal Bar, sabah kahve keyfi için olduğu kadar aynı zamanda gün boyu sıcak ve soğuk içecekler için de ideal noktadır. Kendi aranızda toplantı yapabileceğiniz, iş arkadaşlarınızla veya müşterilerinizle gelip rahatça sohbet edebileceğiniz bir yer olan Red Opal Bar, Boyalık Beach Hotel & SPA Thermal Resort batar katında yer almaktadır.

Boyalık Beach Hotel & SPA Yetkili Satış Acentesidir.

İletişim Bilgilerimiz
Hotel Adres

Boyalık Mevkii 3200 Sok. No:1 Çeşme - İzmir

Scroll to top
0 232 530 00 35