Termal & Spa

Anasayfa/Termal & Spa

Shine SPA

Günlük yaşamın stresinin, parmak uçlarınızdan sıyrılıp gittiğini hissetmek, uzak diyarların egzotik masajlarını aldığınızda anlayacağınız bir deneyimdir. Sizi doğru yönlendirecek uzmanlarımız, seçimlerinizi en iyi şekilde yapmanızı , kendinize has özel programlar oluşturmanızı sağlayacaklar. BOYALIK SHINE SPA ile ruhsal ve bedensel dinginliğe ulaşmanın gizemini keşfedin. Kişiye özel tasarlanan seanslarla bedeninizi ve benliğinizi su, buhar, ışık ve kokular ile şımartın. Her biri ayrı konsepteki lüks bakım odalarımızda gerçekleşen, tüm bakımların harmanlandığı paket programlarımız, ruh ve beden bütünlüğünü hedefleyen eşsiz deneyimlere dönüşecek. Doğal terapi yöntemleri ile keyfinizi maksimuma çıkarabilir, fiziksel ve ruhsal yenilenmenizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Termal

Boyalık Shine Spa’da suyun tarihi tedavi edici gücünü, termalin şifalı iyileştirici özelliğini eşsiz bakım programları ile keşfedin. Termal ve mineralli sular ve çamurlar vücudunuzun direncini arttırarak kireçlenme, iltihabi romatizma ortopedik problemler, spor yaralanmaları ve kas hastalıkları ,nörolojik hasarlanmalar gibi bir çok hastalığı tedavi edici özelliği ile desteklerken aynı zamanda cilt ve vücut bakımları ile gençlik iksirini Boyalık spa da hissedeceksiniz.

Hizmet & aktiviteler

Türk Hamamı; Hamam sefasının ödül kısmı; vücudunuzun temizlik ve arınma hissi, bedeninizden fışkıran tazelik duygusu, ruhunuzu sonsuzluğa yükseltsin.
Buhar Banyosu; Cildinizi arındırın sağlığa ‘merhaba’ deyin. Bu seanstan aldığınız keyif sizin bahardan ve onun tazeleyici gücünden aldığınız keyif ile eşdeğerdir.
Sauna; SHINE Spa ritüellerinden önce alacağınız sauna seansı, sizi masaj ve vücut bakımlarına hazırlarken, aynı zamanda laktik asit ve toksinlerden arındırır, tutulan yada ağrıyan kaslarınızı gevşetir. Cildiniz ipek kadar yumuşak ve temizlenmiş olur.
Zen Bahçesi; Özel tasarlanmış dingin bir huzur bahçesi, loş ışıklarla aydınlatılmış ortamda, rahatlamanızı sağlayacak her tür detay düşünüldü.
Jakuziler; Huzur verici kokular ve meyve kokteylinizle birlikte deniz suyu sirküle edilmiş suda gizli kalan bu keyfi kaçırmak istemeyeceksiniz.

Fitness

Son teknoloji ürünü spor ekipmanları, akademik kökenli uzman eğitmenleri ile modern ve profesyonel bir ortam olan, Shine Spa Sağlıklı Yaşam ve Termal Bölümü’nde vücudunuz istediğiniz şekle girerken, Shine Spa’da en son trend, masaj ve bakım ürünlerini uygulatabilir, fiziki gelişiminizde uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Fitness salonumuzda kullanımı kolay, modern egzersiz aletleri ve uzman eğitmenlerin desteğiyle, sağlıklı olmak, fazla kilolarınızdan kurtulmak ve istediğiniz forma kavuşmak için; kardiovasküler, vücut şekillendirme, spor branşlarına ve iyileştirmeye yönelik egzersizler verilmektedir.

Boyalık Beach Hotel & SPA Yetkili Satış Acentesidir.

İletişim Bilgilerimiz
Hotel Adres

Boyalık Mevkii 3200 Sok. No:1 Çeşme - İzmir

Scroll to top
0 232 530 00 35